VYBAVENOSŤ

  • Asfaltová cestná komunikácia a chodníky.
  • Pouličné LED osvetlenie.
  • Detské ihrisko v rámci ulice. 

Jedinečnou architektúrou v tomto projekte so zameraním na detail, sa nám podarilo vytvoriť komfortné, no hlavne funkčné bývanie, kde všetko do seba zapáda a tvorí ucelený celok. 4 izbový dom ponúkne dostatok miesta svojím obyvateľom v interiéri, ale aj v exteriéri, kde je priestranná terasa prístupná z obývačky a jedinečnú architektúru umocňuje drevená fasáda a v kombinácii s betónovými prvkami v exteriéri.

Našou víziou bolo vytvoriť miesto, ktoré nebude iba obyčajným bývaním, ale skutočným domovom. 

Rodinné domy sme rozdelili do dvoch alternatív, podľa toho na ktorej strane pozemkov sa nachádzajú. 

Prvá alernatíva je určená pre pozemky umiestnené vo vrchnej kopcovitej časti pojektu. Vyzdvihnutie nočnej časti od dennej, menším prevýšeným schodiskom, dodalo domčekom nadčasový a moderný dizajn, pričom terasa ostala zasadená pod úrovňou kaskády a tak dodala sedeniu na čerstvom vzduchu pocit súkromia a pohody.

Druhá alternatíva je určená pre pozemky umiestnené v spodnej časti projketu, pričom vstupná denná časť je schodiskom vyvýšená oproti nočnej, ktorá je osadená nižšie na pozemku a vytvára tak dokonalý pocit súkromia a romantiky, umocnení blizkosťou potôčika, ktorý sa nachádza priamo za pozemkom. Terasa už len dotvára kulisu pokoja a oddychu za zvukou okolitej prírody.

Obe varianty sú navrhnuté tak aby v čo najlepšej možnej miere splnili očakávania aj tých najnáročnejších klientov. V prípade ak zákazník potrebuje viac priestoru, ponúkame možnosť naprojektovania 5 izbového domu v oboch variantách.

Náš projket sa vyznačuje nadčasovým, moderným dizajnom a funkčnosťou, ktorý spoľu s veľkým pozemkom tvoria jedinečný zážitok z bývania.

Architektúra a dispozícia domov ide ruka v ruke s nádherným okolitým prostredím, od zurčiaceho potôčika až po kopce a lúky na horizonte, dotýkajúce sa posledných ľúčov zapadajúceho slnka.