O projekte

Tento projekt bol vyústením dlhodobej spolupráce s majiteľom pozemkov a našou jednoznačnou túžbou dokázať, že bývanie na periférií väčšieho mesta je v súčasnosti tá najlepšia voľba. Cieľom bolo spojiť moderné, architektonicky vyvážené stavby, spĺňajúce tie najväčšie nároky. Prepracovaný štandard vyhotovenia, komplexnosť, funkčnosť a hlavne kvalitné materiály spojené s modernými technológiami bola vízia, ktorou sme sa po celý čas plánovania riadili. Obrovský dôraz kladieme na prvotriedny servis tak, aby sa zákazník cítil výnimočný a aby sme v čo najvernejšej podobe dokázali pretaviť jeho sen o bývaní na skutočnosť. Jeden z najväčších benefitov, ktorý zákazník má, je možnosť úpravy rodinného domu pod dohľadom profesionálov a dizajnérov.
 
 

ČO CHCEME PONÚKNUŤ
Jednoznačne pocit, že obrovský krok v živote, akou kúpa vlastného domu rozhodne je, môže byť výnimočným zážitkom. Snažíme sa vytvoriť atmosféru a vnuknúť iný pohľad na bývanie v exkluzívnych cenách a štandardoch. Moderné technológie, materiály a funkčnú architektúru kombinujeme tak, aby bývanie vo vysnívanom domčeku nebolo iba o každodennom zobúdzaní, ale aj o atmosfére a pocite výnimočnosti. Užívateľský komfort, na ktorý sa pri tvorbe bývania sústreďujeme, je jednoznačne dôraz na detail, aby jednoduchosť a funkčnosť bola radosťou z bývania spojená s príjemnou a pozitívnou emóciou.

ČÍM JE PROJEKT VÝNIMOČNÝ
Určite lokalitou, prostredím a nádhernou prírodou, ktorú každým otvorením okna, každým krokom po terase, či pozemku vnímame všetkými zmyslami. Ďalšou z ingrediencií výnimočnosti, sú jednoznačne naše domy. Tie sú riešené skutočne nadčasovo, majú moderný dizajn, funkčnú dispozíciu s možnosťou individuálnych úprav pre konkrétneho klienta. Naším cieľom je, aby každý klient mal príležitosť dostať štandard, ktorý v žiadnom prípade nie je bežný. Okrem toho zákazník dostáva jedinečnú možnosť úprav pod dohľadom dizajnéra, a tak každý z domov dýcha atmosférou nadčasovosti a originalitou interiérového zariadenia.

 

ČO ZÍSKAJÚ ZÁKAZNÍCI
Okrem hore uvedených benefitov a bonusov, získajú zákazníci kompletný projekt na mieru s fotorealistickými vizualizáciami a podrobný 3D model ich budúceho domova. Samozrejmosťou sú prepracované materiály s informáciami, systém riadenia stavby a dlho vyvíjané ONLINE KONTO zákazníka, kde si môžu krok po kroku kontrolovať štádium výstavby, ako aj informácie o cenách, faktúrach či zrealizovaných úpravách. Každý jeden pokrok realizácie je zdokumentovaný a zatriedený. Vzhľadom na to je kontrolovanie alebo skúmanie výstavby pohodlné a nevyžaduje okamžitú, priamu účasť na stavbe.