Financovanie

 
Pre tento projekt sme nastavili ceny nehnuteľnosti tak, aby v čo najlepšej možnej miere splnili očakávania zákaznikov. Rodinný dom v takomto štandarde s takouto ponúkanou výmerou a veľkosťou pozemku, nie je možné nájsť nikde do vzdialenosti 25 km od Trenčína. Našim cieľom bolo ponúknuť štandard, ktorý sa v rámci developerských projektov bežne neponúka za cenu, ktorá je primeraná ako pre klientov, tak aj pre bankové inštitúcie ponúkajúce hypotekárne úvery.

 

 


 
1. osobné stretnutie

 
2. odsúhlasenie si toho
správneho komfortu
Vášho bývania

 
3. nastavenie financovania -
minimálna výška zálohy 20%
z ceny nehnuteľnosti

 
4. podpísanie zmluvy
o dielo 
   
                 
  1. osobné stretnutie
 
 
  2. odsúhlasenie si toho
správneho komfortu
Vášho bývania
  3. nastavenie financovania -
minimálna výška zálohy 20%
z ceny nehnuteľnosti
  4. podpísanie zmluvy
o dielo 
 
 

 
 
 

FINANCOVANIE DOMU V PANORAMA HILLS

Pre veľmi veľa ľudí je kúpa domu životnou udalosťou. Pre predajcu je to pár hodín stráveného času, no pre klienta často krát niekoľko rokov pravidelného splácania. V našej spoločnosti si tento fakt dobre uvedomujeme, a tak nám veľmi záleží na tom, aby ste sa pri vyberaní a kúpe svojho bývania cítili komfortne a príjemne. V úplne prvom kroku sa spoločne stretneme v našej firme, kde sa otvorene a detailne porozprávame o projekte a jednotlivých domoch v PANORAMA HILLS. Prirodzene očakávame, že na tomto stretnutí nás zasypete veľkou škálou otázok, na ktoré sa Vám budeme snažiť čo možno najzrozumiteľnejšie odpovedať. Budeme spoločne objavovať celý dom pomocou 3D modelu a rozprávať sa o možných úpravách a prispôsobeniach nehnuteľnosti, aby Vaše nové bývanie bolo pre Vás tým vysnívaným domovom.

 
 

V druhom kroku si vyberiete z dostupných pozemkov, na ktorých Váš nový domček bude stáť.
 
Následne pristúpime k veľmi dôležitej otázke a to je financovanie nehnuteľnosti. Veľmi dôležitou informáciou je fakt, že na kúpu domu v projekte PANORAMA HILLS budete na začiatok potrebovať aspoň 20% z celkovej hodnoty nehnuteľnosti. Tento vzor bude vyžadovať aj banka ktorá Vám ponúkne prípadné financovanie Vášho bývania. Financovanie domu je možné vo všetkých dostupných formách, ktoré bankové sektory ponúkajú.

Veľmi veľa ľudí v súčasnej dobe rieši kúpu nového bývania, predajom svojej starej nehnuteľnosti. V tomto smere Vám veľmi radi aj s pomocou našich obchodných partnerov pomôžeme.